TWÓRCY POCKETSULU

Najpierw połączyła nas wspólna pasja do kitesurfingu, potem przyjaźń, a w sposób prawdziwie organiczny zrodziła się koncepcja tworzenia własnego biznesu odzieżowego. 

Michał Gryta

Michał Gryta lub po prostu Gryta. Wynalazca, kitesurfer, kreator i człowiek złota rączka. Gdyby dać mu do ręki odpowiednie narzędzie to zbudowałby nawet wahadłowiec. W Pocketsulu kreuje, wprowadza innowacje i koordynuje produkcję.

Jakub Karykowski

Jakub Karykowski, na Półwyspie Helskim znany jako Karyx to wizjoner, filmowiec, myśliciel i domorosły filozof. Ma kotkę Gwiazdkę, czarownicę z Chałup, kocha słuchać muzyki, a w Pocketsulu dba o wizerunek brandu.

ROZWIĄZANIA

Ustaw swój rozmiar

W naszej filozofii wolności najważniejsze jest to, by tę wolność czuć na co dzień. Proste rozwiązanie regulacji rozmiaru powoduje, że gama naszych produktów obejmuje Pocketsulu w dwóch wielkościach. Duże i małe. System ściągaczy sprawi, że w tym samym rozmiarze świetnie będzie wyglądał 40 letni Tata i jego 12 letni syn. Nasze produkty będę rosły, albo malały razem z Tobą. Zapomnij o paskach, gumkach, szelkach i innych niepraktycznych rozwiązaniach. Teraz masz Pocketsulu.

„Nie zapomnę nigdy klienta, który po kupieniu jednej sztuki, po paru godzinach przyszedł po drugą. Zapytałem, dlaczego? Otrzymałem odpowiedź: Ten materiał jest tak delikatny, że czuję jak bym nie miał nic na sobie. Chcę dwie sztuki.”

Odkrywaj razem z nami

Najważniejszą innowacją Pocketsulu jest to, że to nie są zwykłe boardshorty. W zależności od tego ile wolności jest w Tobie, możesz nosić je w wersji Sulu, czyli rozpięte, albo w wersji Pocketsulu, czyli zapięte miedzy nogami. To rozwiązanie sprawia, ze gdziekolwiek jesteś w prosty sposób możesz się przebrać, nawet w najbardziej publicznym miejscu. Spięte Pocketsulu zachowuje się jak tradycyjne spodenki, z tą znaczącą różnicą, że Ty czujesz się tak, jak byś nie miał nic na sobie. Niezbędnym dodatkiem są obszerne kieszenie, w których schowasz wszystkie potrzebne rzeczy.

Zawsze z Tobą

Nasz produkt nam się podoba, czujemy się w nim wspaniale i bardzo chcemy, by radość z użytkowania szerzyć na całym świecie. Pocketsulu może być zawsze z Tobą, Dokądkolwiek jedziesz, czymkolwiek się zajmujesz. Spakowane zmieści się do nawet bardzo małej kieszeni. Gdy się zmoczy szybko wyschnie. Chcesz zwiedzić jakieś urokliwe miasto, proszę bardzo. Chcesz wskoczyć do wody, a nie masz przy sobie boardshortów? To nie problem, przecież masz na sobie Pocketsulu. No chyba, że masz inną wersję niż sportową, to wtedy po prostu ciesz się wolnością na lądzie. Deskorolka, rower, rolki, wrotki, a może hulajnoga. Wyrośliśmy ze sportów wodnych, ale nasze rozwiązanie zda egzamin wszędzie, nawet w operze, kiedy stworzymy wersję Elegant.

FILOZOFIA

Surferskie serca

Nie ma w życiu nic piękniejszego niż odkrywanie siebie i życie w zgodzie z wewnętrznym ja. Docenianie wszystkiego, co dookoła, troska o najbliższych, szacunek do wszystkich ludzi i wiara w to, co daje energię do działania. A jeśli ta energia jest dobra, to trzeba się nią dzielić, by pozytywnie wpływać na małe, duże i jeszcze większe rzeczy. Wolność to dla nas podstawa do życia i działania, a szczere intencje doprowadziły nas do stworzenia filozofii wolności, którą materializujemy naszym produktem Pocketsulu. To , że jesteśmy kitesurferami z Polski tylko ułatwiło nam zadanie, a czytając dalej dowiesz się dlaczego.

"Pocketsulu to nie tylko innowacyjny produkt. Pocketsulu to nie tylko kolejna nowa marka odzieżowa. Pocketsulu to filozofia wolności, a nasza marka to jej symbol".

Fidżi, Polska, Świat

Fidżi jest wyspiarskim państwem na Południowym Oceanie Spokojnym, oddalonym o ok. 15000 km od Półwyspu Helskiego – mekki sportów wodnych w Polsce. Polska to wspaniały kraj w Europie Środkowo – Wschodniej, gdzie sporty wodne są bardzo popularne zarówno w wersji rekreacyjnej, jak i zawodowej.

Nasz przyjaciel przywiózł nam oryginalne Sulu z Fidżi, a my niesieni wolnością, która jest w nas, w wyobraźni połączyliśmy Sulu z tradycyjnymi boardshortami i tak narodziło się Pocketsulu. Jeśli tu jesteś, to jest ogromna szansa, że staniesz się częścią wspaniałej historii.

Bula, czyli po Fidżyjsku Dzień Dobry.

100% Twojej wolności

Można z wielką łatwością mówić o tym, co nam się nie podoba i krytykować swoje własne życie. A może najprościej zacząć od czegoś małego, co stanie się iskrą zapalną do większych, pozytywnych zmian. Dla nas tą zmianą jest tworzenie Pocketsulu, bo jak je nosimy czujemy się wolni, radośni, chętni do robienia ciekawych rzeczy.

Dobrze jest zrzucić obcisłe spodnie i czuć na co dzień wolność, jaką daje nam surfing, windsurfing, kitesurfing, oraz inne sporty. Zapraszamy Ciebie, by w tym być. Poczuj to, co my. Może to są zwykłe gacie, a może spowodują, że weźmiesz głębszy i przyjemniejszy oddech. My oddychamy wolnością, jesteśmy Pocketsulu, a Ty?