HISTORIE

Życie pisze różne historie, a od Nas zależy, czy będziemy aktorami, czy reżyserami swojego życia. Każda podróż to opowieść, która uczy i na zawsze pozostawia ślad w świadomości. Pocketsulu uwielbia podróżować i pisać nowe historie. Mamy nadzieję, że im bardziej nas poznajesz tym bardziej chcesz być częścią naszej historii.

Półwysep Helski, a szczególnie Chałupy to nasz drugi dom. Tutaj serce bije szybciej, więcej się słyszy, więcej czuje, bardziej przeżywa wszelkie emocje. To miejsce jest szczególne dla nas, bo tu narodziło się Pocketsulu i właśnie stąd ruszamy w Świat.

Zapach przypraw i gwar na ulicy to elementy wpisane w kulturę Indii. Bombaj to ogromna aglomeracja, która jednocześnie jest tak przyjazna, że jej wielkość nie przytłacza. Pocketsulu zdało egzamin jako strój do zadań w wielkim mieście.

Pocketsulu może się kojarzyć z plażą, wodą wiatrem i naturą. Okazuje się jednak, że sposób jego użycia ograniczony jest tylko naszą wyobraźnią. Czy sportowy krój sprawdzi się w połączeniu z marynarką? Oczywiście, że tak i to zestawienie kradnie serca.