TRÓJMIASTO

To był bardzo gorący letni dzień. Postanowiliśmy pojechać do Trójmiasta, by odpocząć nieco od typowego chill-u w Chałupach. Nie do końca planowaliśmy naszą spontaniczną sesję zdjęciową, a niektóre zestawienia odzieży zaczęły nas bardzo inspirować. 

Nasza pierwsza seria Pocketsulu to spodenki o charakterze sportowym i nawet przez myśl nam nie przeszło, że mogą być na tyle uniwersalne, że będą pasowały do całkiem eleganckich ubrań. Karyx pochodzi i mieszka w Łodzi, która słynie z eklektycznego charakteru. Mieszanie różnych stylów może kojarzyć się z totalnym chaosem, ale tak jak Łódź połączyła różne style w swoich dziejach tak Trójmiasto przyjęło nas otwarcie w łączeniu Pocketsulu na różne sposoby.

Powstała pewna idea. A może, by tak połączyć marynarkę o charakterze casualowym z naszymi spodenkami? Michała nie trzeba było długo namawiać i już po paru godzinach byliśmy w Trójmieście z całym ekwipunkiem. Pojechaliśmy skuterem kolegi, dla jeszcze większej frajdy. Zupełnie testowe zestawienie okazało się na tyle interesujące, że postanowiliśmy Wam je zaprezentować. 

Pocketsulu może się kojarzyć z plażą, wodą wiatrem i naturą. Okazuje się jednak, że sposób jego użycia ograniczony jest tylko naszą wyobraźnią. Czy sportowy krój sprawdzi się w połączeniu z marynarką? Oczywiście, że tak i to zestawienie kradnie serca.

Nie ważne czym się zajmujecie na co dzień, jaki dress code Was obowiązuje w pracy. Prawdziwej wolności nie da się wyeliminować. Tak naprawdę wielkie dziedzictwo, jakim jest kultura, może być inspiracją, ale też ograniczeniem. Wszystko zależy jak my sami do niej podejdziemy. Jako twórcy Pocketsulu Fiji Wear chcemy zachęcać, by wychodzić poza schematy, spojrzeć na Świat nieco inaczej, sprawić, by wychodzenie poza pudełko było normą, która jest inkubatorem dla rozwoju. W naszym przypadku to było przypadkowe połączenie marynarki i sportowego Pocketsulu. Efekt jest według nas piorunujący. Czy nie jest fajnie przemierzać deptak w swoim rodzinnym mieście ze świadomością, że macie na sobie strój, który wygląda schludnie, estetycznie, a jednocześnie z każdym krokiem przypomina Wam co lubicie, kochacie i szanujecie? Waszą, naszą wolność. To jest właśnie filozofia Pocketsulu w praktyce.