PÓŁWYSEP HELSKI

Półwysep Helski to jest chyba najbardziej kosmiczne miejsce w Polsce. Wąski pasek ziemi, z jednej strony zatoka, z drugiej otwarte morze. Tutaj rodzą się miłości, przyjaźnie, pomysły i inspiracje.

Wyjątkowe jest to, że tu każdy znajdzie coś dla siebie. Niezależnie od wieku i zainteresowań. Jest to mekka sportów wodnych, ale uroki Półwyspu doceni każdy, kto tu przyjedzie. To miejsce jest najprawdopodobniej najbardziej zdrowo uzależniającą używką. Dobrze, że w Polsce mamy pory roku, bo gdyby nie zima to pewnie siedzielibyśmy tutaj przez cały rok. A tak przynajmniej rodowici mieszkańcy mogą chwilę odpocząć, by znów zatęsknić za surferami i surferkami.

Co roku każdy z Nas przeżywa ten wyjątkowy stan ekscytacji wynikający z tego, że zbliżamy się do naszego letniego domu. Kiedy człowiek wjeżdża na Półwysep Helski ogarnia go taka niesamowita energia, która niczym fala surfera, niesie do przodu. Wszelkie zjawiska atmosferyczne, których tu doświadczamy, zapach morza i śpiew ptaków powodują, że po powrocie do codziennych obowiązków jest jakby lepiej, lżej, bo jest więcej energii.

Półwysep helski, a szczególnie Chałupy to nasz drugi dom. Tutaj serce bije szybciej, więcej się słyszy, więcej czuje, bardziej przeżywa wszelkie emocje. To miejsce jest szczególne dla nas, bo tu narodziło się Pocketsulu i właśnie stąd ruszamy w Świat.

W naszych filmach, materiałach, zdjęciach i opowieściach bardzo często będzie przewijał się Półwysep Helski, bo całemu Światu chcemy mówić jakie mamy piękne miejsce w Polsce. Jesteśmy bardzo dumni z tego, że właśnie tutaj rozpoczęła się nasza przygoda. Pocketsulu to przede wszystkim filozofia wolności i myślenie w wolny sposób spowodowało, że łączymy Polskę i Fidżi, kraje tak odległe a tak bliskie zarazem. Nabuzowani tą energią chcemy nieść ją dalej. To są nasze korzenie, a dokąd pójdziemy? Bądźcie w tym z nami, do zobaczenia na Półwyspie. Bula.