Surferskie serca

Nie ma w życiu nic piękniejszego niż odkrywanie siebie i życie w zgodzie z wewnętrznym ja. Docenianie wszystkiego, co dookoła, troska o najbliższych, szacunek do wszystkich ludzi i wiara w to, co daje energię do działania. A jeśli ta energia jest dobra, to trzeba się nią dzielić, by pozytywnie wpływać na małe, duże i jeszcze większe rzeczy. Wolność to dla nas podstawa do życia i działania, a szczere intencje doprowadziły nas do stworzenia filozofii wolności, którą materializujemy naszym produktem Pocketsulu. To , że jesteśmy kitesurferami z Polski tylko ułatwiło nam zadanie, a czytając dalej dowiesz się dlaczego.

"Pocketsulu to nie tylko innowacyjny produkt. Pocketsulu to nie tylko kolejna nowa marka odzieżowa. Pocketsulu to filozofia wolności, a nasza marka to jej symbol".

Fidżi, Polska, Świat

Fidżi jest wyspiarskim państwem na Południowym Oceanie Spokojnym, oddalonym o ok. 15000 km od Półwyspu Helskiego – mekki sportów wodnych w Polsce. Polska to wspaniały kraj w Europie Środkowo – Wschodniej, gdzie sporty wodne są bardzo popularne zarówno w wersji rekreacyjnej, jak i zawodowej.

Nasz przyjaciel przywiózł nam oryginalne Sulu z Fidżi, a my niesieni wolnością, która jest w nas, w wyobraźni połączyliśmy Sulu z tradycyjnymi boardshortami i tak narodziło się Pocketsulu. Jeśli tu jesteś, to jest ogromna szansa, że staniesz się częścią wspaniałej historii.

Bula, czyli po Fidżyjsku Dzień Dobry.

100% Twojej wolności

Można z wielką łatwością mówić o tym, co nam się nie podoba i krytykować swoje własne życie. A może najprościej zacząć od czegoś małego, co stanie się iskrą zapalną do większych, pozytywnych zmian. Dla nas tą zmianą jest tworzenie Pocketsulu, bo jak je nosimy czujemy się wolni, radośni, chętni do robienia ciekawych rzeczy.

Dobrze jest zrzucić obcisłe spodnie i czuć na co dzień wolność, jaką daje nam surfing, windsurfing, kitesurfing, oraz inne sporty. Zapraszamy Ciebie, by w tym być. Poczuj to, co my. Może to są zwykłe gacie, a może spowodują, że weźmiesz głębszy i przyjemniejszy oddech. My oddychamy wolnością, jesteśmy Pocketsulu, a Ty?