Ustaw swój rozmiar

W naszej filozofii wolności najważniejsze jest to, by tę wolność czuć na co dzień. Proste rozwiązanie regulacji rozmiaru powoduje, że gama naszych produktów obejmuje Pocketsulu w dwóch wielkościach. Duże i małe. System ściągaczy sprawi, że w tym samym rozmiarze świetnie będzie wyglądał 40 letni Tata i jego 12 letni syn. Nasze produkty będę rosły, albo malały razem z Tobą. Zapomnij o paskach, gumkach, szelkach i innych niepraktycznych rozwiązaniach. Teraz masz Pocketsulu.

„Nie zapomnę nigdy klienta, który po kupieniu jednej sztuki, po paru godzinach przyszedł po drugą. Zapytałem, dlaczego? Otrzymałem odpowiedź: Ten materiał jest tak delikatny, że czuję jak bym nie miał nic na sobie. Chcę dwie sztuki.”

Odkrywaj razem z nami

Najważniejszą innowacją Pocketsulu jest to, że to nie są zwykłe boardshorty. W zależności od tego ile wolności jest w Tobie, możesz nosić je w wersji Sulu, czyli rozpięte, albo w wersji Pocketsulu, czyli zapięte miedzy nogami. To rozwiązanie sprawia, ze gdziekolwiek jesteś w prosty sposób możesz się przebrać, nawet w najbardziej publicznym miejscu. Spięte Pocketsulu zachowuje się jak tradycyjne spodenki, z tą znaczącą różnicą, że Ty czujesz się tak, jak byś nie miał nic na sobie. Niezbędnym dodatkiem są obszerne kieszenie, w których schowasz wszystkie potrzebne rzeczy.

Zawsze z Tobą

Nasz produkt nam się podoba, czujemy się w nim wspaniale i bardzo chcemy, by radość z użytkowania szerzyć na całym świecie. Pocketsulu może być zawsze z Tobą, Dokądkolwiek jedziesz, czymkolwiek się zajmujesz. Spakowane zmieści się do nawet bardzo małej kieszeni. Gdy się zmoczy szybko wyschnie. Chcesz zwiedzić jakieś urokliwe miasto, proszę bardzo. Chcesz wskoczyć do wody, a nie masz przy sobie boardshortów? To nie problem, przecież masz na sobie Pocketsulu. No chyba, że masz inną wersję niż sportową, to wtedy po prostu ciesz się wolnością na lądzie. Deskorolka, rower, rolki, wrotki, a może hulajnoga. Wyrośliśmy ze sportów wodnych, ale nasze rozwiązanie zda egzamin wszędzie, nawet w operze, kiedy stworzymy wersję Elegant.